У Луцьку обговорили кандидата на головного лісника Волині

На посаду начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства претендує Роман Ляхович.

Його кандидатуру обговорили під час громадських слухань у вівторок, 10 листопада.

Роман Ляхович згідно з резюме має дві вищі освіти: юриста в СНУ імені Лесі Українки, автоматизація технологічних процесів у виробництві (ЛНТУ) та з 2015 року навчається у Національному лісотехнічному університеті у Львові. Також закінчив Шацький лісовий коледж імені В. В. Сулька за спеціальністю «лісове господарство».

Він працював головним інженером у Цуманському та Ківерцівському лісгоспах, начальником філії, начальником лісопромислового комплексу, інженером-технологом та заступником директора по виробництву у Ківерцівському ЛГ.

Серед першочергових завдань Ляхович вказав проведення лісозаготівельних робіт на конкурсній основі, боротьбу із корупцією, запровадження програм електронного обліку та контролю заготівлі, вивезення і реалізації деревини.

Ще він планує добитися прозорого призначення директорів лісгоспів на конкурсній основі, боротися із «незрозумілим призначенням директорі», прозоре проведення аукціонів, а також оновлення лісозаготівельної техніки за рахунок закордонних інвестицій і будівництво лісовозних доріг.

Окрім того, Ляхович обіцяє, що лісова охорона в міру своїх можливостей буде боротися із незаконним видобутком бурштин. Перш за все вони будуть виявляти такі факти та передавати інформацію у правоохоронні органи, бо самостійно лісова охорона наразі не має сил боротися проти нелегальних бурштинокопачів.