У Луцьку молодик розмахував пістолетом

Біля одного з нічних клубів Луцька відбулась сутичка між двома нетверезими компаніями, в одній з яких у чоловіка був пістолет, з якого молодик нібито стріляв.

Така інформація стала відома ВолиньPost з власних джерел.

Як стало відомо, в ніч з 9-го на 10-те листопада біля одного з нічних розважальних закладів у двох нетверезих молодиків виник конфлікт з такою ж нетверезою компанією людей з восьми чоловік. Щоб налякати компанію “своїх кривдників” юнак дістав травматичний пістолет (разом з тим демонструючи дозвіл на зброю) і вистрілив в землю, чим наражав на небезпеку всіх учасників конфлікту і тих, хто був поряд.

В прес-службі МВС розповіли, що до них надійшов виклик про те, що неподалік розважального закладу виник конфлікт, щоправда, як такої стрілянини не було, а точніше в поясненні мова йшла про те, що з пістолета не стріляли, а лише погрожували вистрілити. Місцеві представники “Самооборони” доправили стрілка в міськвідділок, де пістолет в нього одразу вилучили.

Відомості внесено до Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. Триває перевірка.