Ковель: бійцеві вручили медаль

Молодшого сержанта 51-ї окремої механізованої бригади із Ковельського району Миколу Оксенчука нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни».

Нагороду бійцеві вручили 10 листопада, – повідомили у Ковельській РДА.

Глава РДА Віктор Козак виконав почесну місію та вручив медаль «Захиснику Вітчизни» молодшому сержанту 51-ї окремої механізованої бригади, справжньому патріоту рідної землі Миколі Оксенчуку, мешканцю села Кривлин.

Оксенчук здобував освіту в Ковельському професійно-технічному училищі №5, закінчив Національний транспортний університет у Києві. Після мобілізації до лав Збройних сил України Микола проходив підготовку у Володимир-Волинській окремій механізованій бригаді. Потім потрапив на схід держави, у район бойових дій. У запеклому бою, під час «Іловайського котла» був контужений, після чого лікувався в Луцькому гарнізонному військовому госпіталі.

Голова райдержадміністрації Віктор Козак подякував Миколі Оксенчуку за відвагу, проявлену у боротьбі з агресором, вірність військовій присязі, високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.