Фото з першої сесії нової міськради Нововолинська

10-го листопада о 10:00 у залі засідань Нововолинської міськради відбулася перша сесія міської ради сьомого скликання.

Відкрила її голова територіальної виборчої комісії Лариса Синицина.

На сесійному засіданні були присутні новообраний міський голова Віктор Сапожніков, депутати шостого та сьомого скликань, керівники підприємств, установ, організацій, міських осередків політичних партій та громадських організацій.

Лариса Синицина поінформувала присутніх про підсумки виборів депутатів Нововолинської міської ради, а також про підсумки виборів Нововолинського міського голови та оголосила їх результати.

Також  на засіданні сесії було обрано членів секретаріату, секретарем Нововолинської міськради депутати обрали Андрія Сторонського.

На добрі справи обранців народу благословив благочинний Нововолинської округи Стефан Фульмес.

“Ми підносимо щиру молитву до Бога, щоби він благословив добрі наміри депутатів, які ревно будуть трудитися на благо нашого міста”, – звернувся до присутніх священнослужитель.

До слова запросили депутата, що була обрана п’ять скликань, Олену Чайку та наймолодшого обранця громади Наталію Кравчук.

Віктор Сапожніков повідомив про скликання позачергової сесії міської ради, що відбудеться 12-го листопада, і зазначив, що найперше буде розглядатися питання змін до бюджету 2015-го року.

Міський голова подякував виборцям і запевнив, що старатиметься виправдати їхні сподівання.