Через зарплатні борги селяни на Волині поцупили поросят

Двоє працівників ТзОВ «СП Волинь» на Волині вирішили забрати заробітну плату поросятами. Чоловіки викрали 8 поросят, яких пізніше продали по 450 гривень.

Про це пише Під прицілом.

Пропажу поросят виявила свинарка ТзОВ «СП Волинь», яка зранку робила обхід і помітила, що не вистачає 8 поросят. Жінка забила на сполох і ледь не вся ферма взялася шукати пропажу.

Під час слідства стало відомо, що свиней викрали двоє працівників підприємства. Чоловіки розповіли, що їм давно затримують зарплату, а тому вони забрали її поросятами.

Так одного вечора вони приїхали до свиноферми, один з чоловіків чатував біля паркану, а інший зайшов на територію. Потім він взяв чотири мішка, поклав в кожен з них по двоє поросят та передав напарнику через паркан.

Наступного дня зловмисники поїхали в місто Ковель, де й продали 7 поросят по 450 гривень за голову.

Та все ж встановити справедливість чоловікам не вдалося, адже своїми діями, вони замість бажаної зарплатні заробили собі тюремний строк.

Отож, вироком Турійского районного суду чоловіків засудили до трьох з половиною років позбавлення волі, але з іспитовим терміном у два та один з половиною роки.