Волинські військкомати «не дотягують» з показниками призову

На Волині виконання показників з призову на військову службу під загрозою через невиконання завдань Шацьким, Любомльським, Іваничівським, Старовижівським, Любомльським, Ратнівським та Рожищенськими районами.

Про це під час оперативної наради 9 листопада повідомив заступник військового комісара Волинського обласного військового комісаріату підполковник Андрій Кузьма, – пише “Під прицілом”

Він нагадав селищним, сільськім та міським головам області, що відповідно до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, організація і проведення призову громадян на строкову військову службу здійснюється міськими або районними державними адміністраціями у взаємодії з районними та міськими військовими комісаріатами.

Заступник військового комісара закцентував увагу на тому, що виконання завдань мобілізаційної компанії можливе лише при співпраці місцевої влади, правоохоронних органів і військкоматів.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2015 року, про затвердження чисельності громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу, Волинь має відправити до військових частин загалом 308 призовників. В тому числі до Збройних сил України – 155 новобранців, до військових частин Національної гвардії – 123, до Державної спеціальної служби транспорту – 30 призовників.

Андрій Кузьма розповів, що під зрив виконання планового завдання призову область ставлять Шацький, Іваничівський, Старовижівський, Ратнівський, Любомльський та Рожищенський райони.

На даний момент у Шацькому районі знайдено 2 призовники, придатних до проходження військової служби,  в Сатровижівському районі – 6 призовників, у Ратнівському – 11. Іваничівський район надав 7 призовників. Любомльський район – 9 призовників, Рожищенський район – 11 новобранців.

«Якщо кожен район або місто, в якому є призовна комісія, до сьогоднішніх цифр додасть хоча б по три призовника – ми з честю і гідністю за область в цілому виконаємо поставлене завдання», – зауважив Андрій Кузьма.