Суд звільнив «Теремно Хліб» від штрафу за підвищення цін

ПАТ “Теремно Хліб” нещодавно виграло суд у Волинського відділення Антимонопольного комітету.

Про це пише “Волинська правда” з посиланням на власні джерела.

Нагадаємо, в березні 2015 Антимонопольний комітет прийняв рішення накласти штраф на ПАТ «Теремно Хліб» за необґрунтоване підвищення цін на хлібобулочні вироби.

Волинські хлібопеки не погодились з даним рішенням та звернулись до місцевого господарського суду із позовом до Волинського відділення Антимонопольного комітету України.

У вказаному позові було відмовлено . В обґрунтування, суд вказав , що монопольне становище ПАТ «Теремно Хліб» на ринку надало йому переваги у формуванні цін.

Хлібопеки ж наголошували на своєму: «Про яке монопольне становище можна говорити, якщо за даними Всеукраїнської асоціації пекарів 69% виробників хліба в Україні знаходяться в тіні».

Так, не погоджуючись з прийнятим рішенням, підприємство звернулось із апеляційною скаргою до Рівненського апеляційного господарського суду, щоб останній прийняв незаангажоване рішення.

Апеляційний суд дійшов висновку, що порядок ціноутворення на хліб ПАТ «Теремно Хліб» відповідає вимогам законодавства. Це рішення також підтвердив Вищий господарський суд України.