Німці надіслали на Волинь 8 тонн допомоги

Німецькі друзі зібрали для жителів Волині великий вантаж гуманітарної допомоги, який цими вихідними було відправлено до України.

Про це повідомляє Укрінформ.

За словами керівника Центрального союзу українців у Німеччині(ЦСУГ) Людмили Млош, основний клопіт зараз у тому, щоб машина безперешкодно пройшла через український кордон

“Ми відправили майже 8 тонн вантажу: 150 шкільних парт і 248 стільців до них, 9 шкільних дощок і 3 проектори; одяг, трохи побутової техніки, а також меблі для багатодітної сім’ї одного загиблого героя АТО, якому місцева влада виділила квартиру”, – перерахувала Млош те, що знаходиться зараз у дорозі.

Речі, знос яких не перевищує 25%, зібрали парафіяни берлінської церкви. До її настоятеля, священика Андреаса Гертеля з проханням допомогти, звернулася Людмила Млош ще влітку. Шкільні меблі подарувала одна зі шкіл столичного району Райнікендорф. На місці її розподілить волинська волонтерська організація “Європейський вектор”, у якої немало заявок від шкіл, які прийняли багато дітей переселенців.

Зараз вантаж без проблем відправлено з Німеччини, для чого Млош сама їздила на митницю у Франкфурті-на-Майні, у співробітників якої документи не викликали жодних нарікань.