На Волині викрили махінації із контрактною службою

На Волині одному із військових формувань закидають махінації із набором на контрактну службу. Зарахованими до неї виявились військовослужбовці, які жодних угод не підписували.

Про це повідомляє ТСН.

Бійці підозрюють, їхні підписи підробили аби виконати плани по контрактному набору. Серед контрактників виявився навіть інвалід.

Саме він наважився викрити оборудку і через суд відстояти своє право на демобілізацію. 21-річний Сашко пішов добровольцем на війну, де і був поранений. Наразі проходить реабілітацію.

«Відчуваю ці осколки досі. Важко ходити – 60% втрати працездатності», – розповів Олександр Ковальчук. Хоча хлопець очікував на демобілізацію, неочікувано довідався: має повернутися в зону АТО і ще три роки воювати за підписаним контрактом. Однак цей контракт він – не підписував.

На документі – підпис, схожий на його. Але того дня хлопець лежав на операційному столі, тож ніяких автографів ставити не міг.

У військовій частині від коментарів відмовилися, посилаючись на комбата.

Заступник комбата в/ч 0116 Петро Горкуша розповів: «Є командир батальйону, він знаходиться на Сході. Це – компетентна людина, яка має давати коментар».

Мобільний комбата не відповідає. А тим часом з’ясуловася, що за «липовими» контрактами продовжують службу півтора десятки військових. Але тільки Олександр Ковальчук написав заяву у прокуратуру.