Лучани вимагають змінити вивіску секонду в центрі

Лучани збирають голоси на підтримку зміни вивіски магазину «Секонд-Хенд» у центрі міста.

Про це інформують Хроніки Любарта.

На сайті Єдиної системи місцевих петицій оприлюднили ініціативу у якій йдеться про вимогу до власників магазину «Секонд-Хенд» на вулиці Лесі Українки,52 змінити вивіску на більш прийнятну.

Петицію оприлюднили сьогодні, 9 листопада.

У своїй ініціативі під назвою «Брутальний Секонд Хенд» автор пише: «Зобов’язати власників магазину секонд-хенду, який відкрився на вул. Лесі Українки, 52 змінити вивіску на більш прийнятну до місця, де цей магазин знаходиться, а саме у центрі міста».

Як пояснив директор комунального підприємства «Луцькреклама» Олександр Ковальський з цією проблемою вже намагаються розібратися.

«Підприємцю вручили акт про порушення вимог рекламного законодавства. Вони зробили вивіску, але згідно із переліком вимог – це можна вважати рекламою. Дозволу на розміщення реклами підприємець не має. Тому він отримав акт про виявлення порушення. У середу, якщо вони не приберуть цю вивіску, то отримають вимогу про усунення порушення. І, якщо скажімо, у п’ятницю підприємець не прибере цю конструкцію, то піде лист на інспекцію захисту прав споживачів щодо притягнення до відповідальності, тобто накладення штрафних санкцій», – пояснює Олександр Ковальський.

Оскільки вивіска чимала, то штраф може бути досить значним.

Загалом, пояснює директор КП «Луцькреклама» конструкція вважається вивіскою у тому випадку, якщо її розмір не перевищує 3 квадратних метрів та містить певну назву підприємства, тип надання послуг, графік роботи, тощо.