Ковель: вчителька заперечує побиття дитини

Класний керівник проблемного класу у Ковелі Ольга Савчук заперечує, що її підопічні відлупцювали 11-річну дівчинку.

Про це пише ВолиньPost.

Видання нагадало про скандальний інцидент у ковельській школі №2. У соціальній мережі з’явився допис про те, що однокласники жорстоко познущалися з дівчинки. Спочатку її знімали на відео у туалеті, а потім побили.

Мама шестикласниці звернулася у міліцію. Правоохоронці порушили кримінальне провадження.

«Вони хочуть зробити крайньою і винною мою дитину, але факт залишається фактом: моя дитина в лікарні… Перший раз її вдарили на уроці. Потім вже після закінчення уроків у них була одна сутичка в класі, а потім інша – при виході із школи на сходах», – розповіла мама у телефонному коментарі.

Не зважаючи на те, що факт побиття підтвердили у міліції, керівник проблемного класу Ольга Савчук категорично заперечує, що дитина постраждала на території навчального закладу і навіть те, що її побили однокласники: «Це абсолютно неправда. Не було прецеденту».

Педагог стверджує, що дівчинка впала і значних тілесних ушкоджень немає – лише подряпини, щоправда, де саме впала, Ольга Савчук не уточнила. Також учителька відзначила, що дитина навіть не перебуває у медичному закладі.

Тим часом мама дівчинки повідомила, що під час розмови з нами якраз знаходиться з дочкою у лікарні: «Моя дитина лежить з діагнозом струс мозку та черепно-мозкова травма».