Гунчик хоче реорганізації «Волиньоблавтодору»

Голова Волинської обласної держадміністрації Володимир Гунчик наголошує на необхідності реорганізації «Волиньоблавтодору». Водночас губернатора дивує, чому за два місяці він не почув жодних пропозицій від представників структури.

Про це пише «Волинська правда».

Зокрема, очільник Волині наголосив, що протягом двох місяців від облавтодору не надійшло жодної пропозиції щодо реорганізації структури. Тож він заявляє про необхідність повернення до вирішення цього питання.

“За два місяці від облавтодору ні одної пропозиції не поступило. Ми повинні ще раз вернутися до питання реорганізації автодору. Я буду зустрічатися з новим керівником “Укравтодору” і я двома руками за те, щоб перспектива працювала”, – каже Гунчик.

Окрім того, губернатор наголошує, що реорганізація є єдиним шляхом для порятунку підприємства. Водночас, він додає, що облавтодор не зможе брати участь у таких масштабних проектах як ремонт дороги Луцьк-Львів, проте окрім них ніхто не схоче займатися утриманням доріг взимку.

Таким чином, Володимир Гунчик хоче, аби уже до кінця цього року відбулася реорганізації структури, яка несе за собою утворення 5 філій у районах області, якщо ж цього не відбудеться, очільник Волині грозиться питання “пустити на самотьок”.