Відео із місця ДТП за участі укропівського кандидата

Вранці 8 листопада на трасі Павлоград-Дніпропетровськ у ДТП потрапив кандидат в мери Павлограда від «Укропу» Євген Терехов.

Як заявляють в партії, автомобіль «Порш Кайєн», на якому він потрапив у аварію, кандидату «надали в користування прихильники партії».

А ще Терехов побачив у ДТП «слід Ахметова»: «Він (Тєрєхов. – Ред.) наполягає, що на місці ДТП співробітники правоохоронних органів не пропонували йому пройти експрес-тест на визначення стану сп’яніння, всі необхідні аналізи він здав у лікарні. Також Тєрєхов повідомив, що причиною ДТП стало порушення правил дорожнього руху з боку водія вантажівки мережі супермаркетів «Брусничка» (входить до бізнес-структур Р. Ахметова), який підрізав його автомобіль. Через це машина Тєрєхова зіткнулась з іншою вантажівкою».

Нагадаємо, видання Павлоград.dp.ua пише, що Терехов перебуває у реанімаційному відділенні, його стан – середньої тяжкості. «Очевидці ДТП стверджують, що правоохоронців не пускали додивлятися машину, так як в ній знаходилася велика сума грошей в доларах. За непідтвердженою інформацією на місце події під’їхав чоловік і забрав пакети з валютою», – повідомляє ЗМІ.