Кандидат в мери від «Укропу» потрапив у ДТП

Кандидат в мери Павлограда від партії «Українське об’єднання патріотів – «Укроп» Євген Терехов на «Порш кайєн» потрапив у ДТП на трасі Павлоград-Дніпропетровськ біля села Булахівка.

ДТП трапилася вранці 8 листопада, повідомляє «Українська правда» із посиланням на місцеві ЗМІ.

Як повідомляє місцеве видання 5632.com.ua, на ділянці, де дорога звужується, Терехов на швидкості близько 200 км/год врізався в фуру «АТБ».

«Постраждав не сильно, госпіталізований до міськлікарні №4. Від експертизи на алкогольне сп’яніння Титановий Джексон навідріз відмовився», – зазначає ЗМІ.

Наскільки постраждали пасажири вантажівки, в яку врізався «Porshe», не повідомляється.

У свою чергу видання Павлоград.dp.ua  повідомляє, що в даний час Терехов перебуває у реанімаційному відділенні, його стан – середньої тяжкості.

Як повідомив довірена особа кандидата в мери, начальник штабу «Укроп» у Павлограді Едуард Станько, у Терехова – забій шийного відділу хребта, є рана на голові.

Станько повідомив, що він не знає, чи проводилася експертиза на наявність алкоголю.

«Очевидці ДТП стверджують, що правоохоронців не пускали додивлятися машину, так як в ній знаходилася велика сума грошей в доларах. За непідтвердженою інформацією на місце події під’їхав чоловік і забрав пакети з валютою», – повідомляє ЗМІ.