Волинь: за співбесідою з прокурорами можна буде стежити онлайн

В Україні стартували співбесіди з кандидатами на посади в оновленій місцевій прокуратурі.

Активісти закликають всіх охочих допомогти в боротьбі з корупцією ‒ приєднатися до пошуку серед кандидатів корупціонерів і людей із заплямованою репутацією, які не повинні пройти в оновлену прокуратуру, ‒ пише Цензор.НЕТ.

Вчора відбулися співбесіди з відбору кандидатів на посади до у Володимир-Волинську та Маневицьку місцеві прокуратури Волинської області. Сьогодні відбудуться співбесіди в Луцьку і Ковельську місцеві прокуратури ‒ онлайн трансляцію співбесіди можна буде подивитися за цим посиланням після початку роботи комісії.

Інформацію щодо кандидатів можна надсилати на адресу електронної пошти нардепа (НФ) Антона Геращенка: Gerashchenko.Anton@rada.gov.ua. Також активісти створили інформаційний ресурс helpus.watch, на якому кожен охочий долучитися до боротьби з корупцією може заповнити профіль кандидата за наявною у нього інформацією або інформацією, знайденою з відкритих джерел, тим самим не допустивши потрапляння в прокуратуру корупціонерів і людей із заплямованою репутацією.

За підсумками кожного дня співбесіди будуть підписуватися протоколи, в яких зазначатиметься, кого рекомендують на призначення в органи прокуратури.

Нагадаємо, нардеп Ігор Лапін опублікував перелік кандидатів на посади прокурорів, серед яких ‒ безліч «старих облич».

503x876 612x850