Від імені маневиччан поширили фейкове звернення до Гунчика, – активіст

Від імені представників сіл Маневицького району, які знаходяться біля родовищ бурштину, поширили неправдиве «повідомлення про проведення акції протесту», – каже учасник переговорів між мешканцями та владою Сергій Поха.

Нагадаємо, Інформаційне агентство «Волинські Новини» опублікувало фотографії «повідомлення по проведення акції протесту» від громади сіл Лісове, Гута-Лісівська, Серхів та селища Маневичі Маневицького району. У ньому йдеться про погрозу перекривати дороги та вимогу відставки голови ОДА Володимира Гунчика і начальника УМВС Петра Шпиги.

Сергій Поха контактував із представниками вказаних громад 6 листопада та стверджує, що насправді вони не висували таких вимог.

«Сьогодні була зустріч місцевих і заступника голови ОДА. Там вони вимагали надати дозвіл видобувати бурштин, адже міліція та Нацгвардія нібито не хочуть затримувати рівненських копачів. Але ніхто перекривати дорогу не збирався», – відзначив Поха, який був присутній на зустрічі.

«Я особисто говорив із людьми. Вони кажуть, що подібних звернень не підписували… Там в ньому один підпис на другий схожий. Ніби одною рукою писали. Тільки підставили людей, чиї прізвища там написали. Тут явно є якість політичні мотиви, бажання штучно розхитати ситуацію», – додає активіст.