Твій голос дістався Україні надто дорогою ціною, – лучан закликають не продаватися

Шестеро мешканців Луцька знялися в роликах, у яких закликають голосувати та не продавати голос під час виборів.

Як відомо, 15 листопада відбудеться другий тур виборів міського голови Луцька.

Заслужений журналіст України, редактор газети “Вісник” Євген Хотимчук, студентка Галина Падалко, громадський діяч, журналіст Володимир Пащенко, дружина загиблого учасника АТО Майя Шостак, заступник голови правління Волинського прес-клубу Богдана Стельмах та головний редактор інтернет-видання “Волинське Агентство Розслідувань” Анатолій Котлюк звернулися до лучан з двома меседжами: прийдіть на вибори та не продайте голос.

“Коли в тебе закрадеться думка 15 листопада не прийти на вибори, памятай, що твій голос дістався Україні надто дорогою ціною. Для того, щоб дозволити собі в цей день просто забутися, полінутися чи не прийти на свої виборчі дільниці. І тебе потім мучитимуть докори сумління, тобі снитимуться вдови діти Героїв, які померли за те, щоб ти мав своє право голосу”, – звернулася до лучан Галина Падалко.

“Хочу запитати тих, хто продавав свої голоси. Хто брав ті… брудні шматинки і продавав свої совість і волю. І я хотів би запитати: люди добрі, а вам не печуть пальці? … Розказуєте зараз як ви любите Україну… а скрізь по кутках брали гроші, ховали в кишені… а потім по кухнях, по закутках починають розказувати, яка влада погана. А хто її вибрав? Ви ж самі її вибрали”, – емоційно мовив Євген Хотимчук.