Іваничі: зустріли загиблого Анатолія Артеменка

В Іваничівському районі зустріли тіло Анатолія Артеменка, який загинув внаслідок вибуху на складі у місті Сватово на Луганщині.

Після того, як загиблого Героя відспівали у нижньому храмі Свято-Троїцького собору міста Луцька, похоронний кортеж рушив у Іваничівський район. У Іваничах бійця, який віддав життя за батьківщину, жителі зустрічали живим коридором, ‒ пише Буг.

Біля пам’ятника Тарасу Шевченку за воїном відслужили панахиду настоятелі Свято-Покровського храму Іваничів Андрій та Василь Мельничуки.

«У наших серцях Герой Анатолій завжди буде жити. Хай же Господь почує моління кожного з нас і упокоїть його в місці, де немає ні печалі, ні журби, ні недуги. Герої не вмирають!» – звернувся з промовою митрофорний протоієрей отець Анатолій.

Анатолій Артеменко пішов захищати кордони України добровольцем. Поповнив ряди української армії у липні 2015-го року. Від початку військової служби перебував на Яворівському полігоні, пізніше служив на Луганщині. У листопаді планував приїхати у відпустку, говорив про це з командуванням.

Вдома його чекала дружина, яка перебуває на останніх строках вагітності. Сестра загиблого Таїсія із трьох дітей, які виховувалися в родині Артеменків, залишилася одна. Ще не пройшло і року, як померла найстарша в сім’ї дочка.

Батьки Героя проживали у Новій Лішні. Там виріс і Анатолій, до шостого класу навчався в місцевій школі. Потім сім’я переїхала у Нововолинськ.

Останні роки загиблий боєць провів у Грибовиці Іваничівського району, куди переїхав до дружини.

Із 31-річним Анатолієм Артеменком, сапером, який загинув 29-го жовтня у місті Сватово в Луганській області, Іваничівщина прощатиметься сьогодні та завтра.

7 жовтня о 13:00 загиблого проводитимуть в останній путь із села Грибовиця до Нової Лішні, де о 14:00 відбудеться поховання Героя.