Гребенюк спростував заяви про «залякування» вихователів у Луцьку

Начальник управління освіти Луцької міськради Олег Гребенюк каже, що луцьких вчителів та вихователів ніхто не збирав, щоб «залякувати» і змушувати голосувати за когось.

Про це він розповів під час прес-конференції у п’ятницю, 6 листопада.

Нагадаємо, інформаційне агентство «Волинській новини» поширило інформацію про те, що «вихователі із дошкільних навчальних закладів кажуть, що їх позбавили доплат і залякують тим, що кошти не повернуть, якщо у день виборів вони не проголосують за угодних».

Олег Гребенюк вказує, що за останні кілька тижнів жодних зборів керівників садочків та директорів шкіл не проводили, аби уникнути звинувачень у використанні адмінресурсу. Тому вихователям просто не могли робити такі заяви.

Також він повідомив, що затримка була викликана нововведеннями згідно із постановою Кабміну, що передбачає індексацію, а не тим, що «гроші пішли на передвиборчу агітацію». Всі передбачені кошти вихователям та іншим працівникам заплатять на початку наступного тижня, ‒ каже Гребенюк.

За його словами, ніхто із журналістів «Волинських новин» не телефонував в управління освіти, аби перевірити інформацію, як це вказано у новині.