Суд над волинським бійцем відклали вдевʼяте

У Володимирі-Волинському вдев’яте перенесли суд над бійцем 51-ої ОМБР Максимом Силюком, якого військова прокуратура звинувачує у самовільному залишенні військової частини.

Так, свідки, які проходять у справі, не з’явилися у залу суду, бо нині знаходяться у зоні АТО, ‒ пише Вголос.

Окрім того, не було й прокурорів із Луцької військової прокуратури, бо, мовляв, один із них перебуває на Сході, інший – у Києві, отримав підвищення у Генеральній прокуратурі.

«Усі: військовий прокурор, суддя, адвокат, боєць, секретар, охорона, прибиральниця суду, навіть собаки, які бігають біля приміщення суду та туйки, які там ростуть, усі розуміють, що колишнього бійця 51-ої ОМБР немає за що судити. Та вказівки зверху від військової прокуратури не дають завершити справу ні по закону, ні по справедливості. І я розумію свідків, які зараз перебувають у секторах АТО, які не хочуть їхати і свідчити на користь прокуратури, бо вони теж знають, що це повна профанація, а не справедливість», – зазначив правозахисник бригади Василь Нагорний.

Тож справу вчергове відклали до 23 листопада.

Додамо, на одному з судових засідань із Максима Силюка зняли кримінальне обвинувачення через самовільне залишення військової частини, утім, військова прокуратура домоглася апеляції та повторного суду.