Із Луцька на передову поїхали два буси з допомогою

Два мікроавтобуси із волонтерською допомогою 5 листопада поїхали із Луцька на схід на передову.

Про це пише Район. Луцьк.

Керівник волонтерського центру «Серце патріота» Сергій Балицький розповів, що перший мікроавтобус з благодійним вантажем їхатиме до наших бійців, які служать у Донецькій області – у 93-й ОМБ та 30-й ОМБ, а інший – до військових, які дислокуються у Мар’янці та Авдіївці.

Окрім продуктів харчування, теплого одягу, ковдр, подушок, бушлатів, волонтери везуть військовим інструменти, шо потрібні для проведення ремонту спецавтівок, буржуйки, маскувальні сітки, вісім комплектів резини до автівок УАЗ.

«Один з бусів їде в Івасюківку. Батьки волинських солдат, які тут служать, зібрали для них теплі речі. У Рівному ми також довантажимо матеріали для утеплення кубриків. В Івасюківці хлопці живуть у поганих умовах. З палаток зараз вони переселися фактично в «коровник», який потребує утеплення», – зазначив Балицький.

За його словами, для утеплення підійдуть старі килими, тому Сергій Балицький закликає лучан приносити їх до волонтерського центру.

Керівник центру «Серце патріота» розповів, що з настанням холодів у пріоритетах допомоги солдатам – забезпечення теплими речами, ковдрами, бушлатами, продуктами харчування.

Член Автомайдану, ківерчанин Руслан Міщук розповідає, що «Серцю патріота» допомагає вже давно. Цього разу він передає хлопцям ковдри та медичні розхідні матеріали.

«Всі ці речі для бійців АТО отримав безкоштовно у рамках співпраці із магазином секонд-хенду», – каже Руслан Міщук.

Волонтер Сергій Добродомов додав, що волонтери їхньої організації також є у Лубнах Полтавської області. По дорозі на схід його бус заїде туди, аби завантажити медикаменти, теплі речі та продукти харчування.