«Благодійний тет-а-тет»: побачення для допомоги воїнам

У Луцьку стартував новий аукціон побачень «Благодійний тет-а-тет». Мета заходу ‒ збір коштів на потреби волинських бійців, а саме закупівлю необхідних нашим захисникам речей в зоні АТО.

Про це йдеться у новоствореній спільноті аукціону у Facebook.

«Ви хочете цікаво провести час з відомою людиною та повечеряти в класному закладі, і водночас допомогти нашим бійцям? – тоді Вам до нас. Пригощає та запрошує на смачну гостину партнер акції ресторан «Чевермето» ‒ зазначається в дописі.

Аби взяти участь в аукціоні, ви у групі купуєте зустріч з відомою людиною, роблячи свої ставки під лотом, натомість отримуєте благодійний сертифікат на вечерю на двох. Люди, фото яких ви бачите, добровільно погодились бути лотами.

Умови аукціону:
Робите ставку під лотом, який вам подобається (мінімальна ‒ 100 гривень). Ставки можуть робити всі охочі. Крок ‒ 20 гривень. Придбати лот можна протягом 72 годин (3 доби). По закінченню терміну перемагає остання (найвища) ставка під лотом.

Протягом 24 годин потрібно перерахувати кошти за лот за вказаними реквізитами.

Картка ПриватБанку: 4149 4978 2335 8173 (Євпак Юлія Сергіївна) (кошти будуть використані на потреби бійців).

Підтвердження оплати ‒ фото чи скрін чеку (!!!) в приват адміністраторам групи. І після цього зможете отримати сертифікат на вечерю для двох. Заклади, що пригощатимуть, будуть зазначені перед лотом заздалегідь.

«Якщо Ви маєте бажання подати себе як лот – звертайтесь в приват до адміністраторів групи. Звіти за використання коштів, зібраних на аукціоні «Благодійний тет-а-тет» будуть подаватись в цій групі, а також в групі», ‒ йдеться в дописі.

На сьогодні участь погодилися взяти Сергій Мерчук ‒ майданівець, боєць, майбутній полісмен та Аріна Крапка ‒ журналістка.