«Батьківщина» хоче призначити головою облради Карпюка

Волинська обласна організація ВО «Батьківщина» виступає за обрання Романа Карпюка головою обласної ради.
Про це заявив керівник обласного осередку Григорій Пустовіт під час прес-конференції у четвер, 5 листопада.
За словами Григорія Пустовіта, «Батьківщина» має 229 депутатів обласних радах. Є фракції у всіх обласних, районних і міських радах, а також багато міських голів. Найбільшу підтримку партія має у центральних областях України. А на Волині партія в 2 рази збільшила свій результат порівняно із парламентськими виборами 2014 року. Мерами стали у Ковелі Олег Кіндер та В’ячеслав Поліщук у Рожищі. Ще є 14 голів сільських і селищних рад. Загалом у області вони мають 174 депутатів у обласній та районних рада. Більше лише у «Солідарності» – 186.
У Волинській облраді «Батьківщина» хоче просувати Романа Карпюка на посаду голови облради. Для цього вони будуть проводити переговори із іншими політсилами. Карпюк відзначив, що у них буде третя за розміром фракція в облраді – 12 депутатів. В облраді планують проаналізувати діючі програми та запровадити нову обласну програму «Житло спортсменам». Також він нагадав про імперативний мандат. Тобто депутатів різних рад на Волині можуть позбавляти мандата за недостойну поведінку.
У Луцькій міській раді – 4 депутати. За словами Пустовіта, це пов’язано із тим, що Луцьк – обласний центр, де відбувається окреме протистояння та дуже сильні «політичні проекти». Також Пустовіт визнав, що була жорстка політична боротьба. «Солідарність» має кращий результат за рахунок підсилення Миколи Романюка. Традиційним союзником він назвав ВО «Свобода». А щодо підтримки кандидата на посаду міського голови Луцька вони обіцяють визначитися на засіданні бюро.