23-річного атошника обрали головою волинського села

Головою села Навіз Рожищенського району став 23-річний військовий.

Про це повідомляє Інформаційне агентство Волинські новини.

На виборах до місцевих рад громада села Навіз, що у Рожищенському районі, із значною перевагою голосів обрала сільським головою наймолодшого з-поміж трьох кандидатів – Олександра Антимиса 1992 року народження.

До слова, у селі проживає близько дев’ятсот жителів, є школа, клуб, а ще – стаціонарне відділення Територіального центру, або як його називають в селі – будинок престарілих. Сільські вулиці – асфальтовані, бо колись тут було одне з передових господарств району.

Новообраний сільський голова Олександр Антимис – уродженець цього ж таки села.

Чоловік закінчив Луцький педагогічний коледж Олександр та інститут фізичної культури та здоров’я Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Згодом його призивли на строкову службу. Після закінчення служби у квітні 2014-го Олександра Антимиса мобілізували.

Антимис воював у Новоайдарі, Щасті, Луганському аеропорту, Нижньому Теплому.

«На мою думку, молодість новообраного сільського голови в жодному разі не є недоліком. Згадаймо, молодь піднімала цілину, молодь відбудовувала народне господарство. У роботі з людьми вагомішу роль відіграють загальнолюдські якості і бажання працювати для людей. Тому без жодного сумніву я віддала голос за Олександра Антимиса, бо знаю його як чесну та порядну людину», – говорить голова Жіночої ради села, колишня голова колгоспу Лідія Клімішина.

За словами класного керівника Світлани Шевчук, новообраний посадовець  – розсудливий, врівноважений, цілеспрямований та наполегливий.

«Щодо відсутності у нього досвіду управлінської роботи, то всі ми колись починали з нуля. Основне – бажання працювати», – додала освітянка.

d2LCjCYPNzQ

Олександр Антимис

giutddr_pg4 T87tS9_eNLQ