Назвали кількість «бездепутатних» округів у Луцьку

Громадянська мережа  «Опора» визначила, що у 14 із 64 округах у Волинській області та у 13 із 42 – у Луцьку не обрано жодного представника у ради.

Відповідні дані «Опора» у Волинській області отримала у результаті аналізу протоколів про результати виборів депутатів Волинської обласної та Луцької міської рад, оголошених Волинською обласною ТВК 31 жовтня та Луцькою міською – 2 листопада, – повідомили у прес-службі організації.

Громадянська мережа  «Опора» у Волинській області проаналізувала попередні результати виборів до Волинської обласної ради. Зокрема, у результаті аналізу виявилось, що в округах №Â 2 (Володимир-Волинський район), №Â 3 і № 5 (Горохівський район), № 10 (Камінь-Каширський район), №Â 12 (Ківерцівський район, м. Ківерці), №Â 20 і №Â 23 (Луцький район), № 30 (Маневицький район), №Â 35 і №Â 37 (Рожищенський район), №Â 38 і №Â 39 (Старовижівський район), №Â 45, №Â 46 (м. Ковель) не було обрано жодного депутата.

Натомість, в області є 7 округів, де виборці будуть мати двох депутатів. Зокрема, це округ №Â 11 (Камінь-Каширський район), №Â 13, №Â 14 і №Â 15 (Ківерцівський район), №Â 17 (Ковельський район), №Â 26 (Любомльський район) та №Â 55 (м. Луцьк).

Загалом, за даними, отриманими від Волинської обласної виборчої комісії, до Волинської обласної ради волиняни обрали депутатів-представників від 7 політичних партій: «Українське об’єднання патріотів «УКРОП», «Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Батьківщина», Радикальна партія Олега Ляшка, «Об’єднання «Самопоміч», «Свобода» і «Наш край».

Проаналізувала  «Опора» і новообраний склад Луцької міської ради. Зокрема, в обласному центрі Волинської області у результаті проведених виборів 13 округів залишились без представників у раді. Так, жодного депутата не обрано у округах № 2, № 9, № 11, №Â 14,       № 16, № 24, № 26, № 27, № 29, № 32, № 33, № 35, № 38. Натомість, в округах № 1, № 4, № 20, №Â 28, № 39, № 42 обрано одразу по два депутати від різних політичних сил.

Загалом, у Луцьку міську раду потрапили представники від семи політичних сил. Зокрема, у раді будуть працювати депутати від політичних партій «Українське об’єднання патріотів «УКРОП», «Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Батьківщина», Радикальна партія Олега Ляшка, «Об’єднання «Самопоміч», «Свобода» і «Громадський рух «Народний контроль».

images-Protokol_VOVK-700x1005 Protokol_LMVK