Найдорожчі передвиборчі кампанії – у Романюка і Товстенюка

Лише половина з дванадцяти кандидатів на крісло міського голови Луцька подали у ТВК фінансові звіти про обсяг своїх виборчих фондів.

Про це пишуть Хроніки Любарта.

Найскромніший доробок у представника «Свободи» Сергія Кудрявцева – 11 250 гривень. А в трійці лідерів представник БПП «Солідарність» Микола Романюк – 378 000 гривень, представник УКРОПу Олександр Товстенюк – 250 000 гривень та Степан Москвич – 41 346 гривень.

Згідно з Законом України «Про місцеві вибори», розпорядники рахунків виборчих фондів кандидатів повинні були не пізніше 7 днів після дня голосування подати до ТВК остаточні фінансові звіти, а ті – оприлюднити їх.

Журналісти видання не мають фінансових звітів Володимира Кучера, Олени Голєвої, Павла Данильчука, Олександра Кононовича, Олександра Кралюка та Оксани Марищук, ймовірно, що вони не подали їх вчасно до територіальної виборчої комісії. Чи подадуть вони їх взагалі, наразі невідомо, адже ніякого покарання за неподання – не передбачено.

мер1

Видання також вирішило визначити наскільки ефективною була агітаційна кампанія кандидатів. Для цього визначили, скільки офіційно коштував один голос, який здобули кандидати на виборах.

Отож, найбільш ефективно працював Сергій Кудрявцев, один голос “ЗА” якому вартував 1,19 грн, найменш ефективно – Степан Москвич – 49,34 грн.

мер2

“Наголошуємо, що це тільки офіційні витрати кандидатів. Реальні витрати можуть бути набагато більшими”, – йдеться у повідомленні.