Ковель: зібрали овочі солдатам

Для захисників України, що перебувають в зоні бойових дій, незабаром відправиться ще одна партія продуктової допомоги від жителів села Радошин.

Спільними зусиллями селяни зібрали овочі: картоплю, капусту, моркву, буряки, ‒ пише Kowel.com.ua з посиланням на інформацію Ковельської районної ради.

Радошинський сільський голова Дмитро Ковган, розвантажуючи власне авто, з гордістю розповів, що його односельці із розумінням та щирістю долучаються до збору допомоги: «…а одна із наших активістів Олена Міщукспеціально для цієї партії допомоги власноруч заготовила борщові набори…»

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Андрій Броїло зазначив: «Від Ковельщини допомогу захисникам відправляємо систематично. Просимо очільників сільських та селищних рад організовувати збір необхідного продовольства. Зокрема, нещодавно до голови районної ради Ігоря Верчуказвернулись його побратими, які зараз перебувають на службі ЗСУ зоні АТО про певні проблеми з продуктами харчування. Виконавчий апарат районної ради разом із сільськими головами вирішили цю проблему і робота пішла. Цього ж разу на пропозицію поділитись осіннім урожаєм із захисниками першою відреагувала саме громада села Радошин».