Вибір читачів: ТОП-20 новин жовтня

Щомісяця Волинське Агентство Розслідувань публікуватиме 20 новин, які набрали найбільшу кількість переглядів на сайті нашого видання.

 

Найчитабельнішими темами жовтня були: вибори до місцевих рад та надзвичайні події на дорогах області.

 

************

20. Опублікували список «Укропу» до Луцькради

На цьогорічних місцевих виборах партія “Укроп” проводила паралельний підрахунок голосів і дуже оперативно публікувала інформацію щодо результатів виборів. У цій новині – перелік укропівців, які стали депутатами міськради Луцька.

19. До Волиньради можуть пройти 7 партій

18. «Виборча ніч»: як не сплять волинські штаби партій

Ніч після виборів безсонна не лише для представників виборчих комісій, а й для кандидатів, штабів партій та їх спостерігачів. Репортери Волинського Агентства Розслідувань відвідали штаби найбільших волинських партій та поспостерігали за їхньою роботою у ніч з 25 на 26 жовтня.

17. Передвиборчий Луцьк: «ігри патріотів» округу №32

Передвиборчі замальовки дуже популярні серед читачів. Не стала винятком публікація про “розклади” в окрузі №32, де зійшлися в боротьбі за крісло депутата представники революційних організацій. В результаті округ залишився без депутата, бо жоден з кандидатів не набрав такого відсотку голосів, який б дозволив потрапити в раду.

16. Волинь: діти, які загинули в аварії, намагалися врятувати собаку

Одна з двох трагедій, які сталися 22 жовтня на Волині, ця шокувала читача тим, що під колеса авто потрапили двоє дітей, а винуватець втік з місця події. Однак від міліції не втік.

15. Журналістка викрила інтернет-бордель у Луцьку

Смілива Мар’яна Метельська наробила гаміру в луцькому медіа-просторі. Вона працевлаштувалася в установу, яку назвала “інтернет-бордель”.

14. Перші результати на виборах до Волиньради у Луцьку

Одна з перших публікацій про результати виборів. У ній зібрані дані з дільниць в Луцьку, які публікували спостерігачі.

13. Вибори мера Луцька: лідирує Романюк

Одна з найбільших інтриг цьогорічних виборів – хто стане мером Луцька. Попередні дані загалом не змінили картини, але високий відсоток виборців, які голосували за Олександра Товстенюка, змусив штаб Миколи Романюка запрацювати активніше.

12. В «Укропі» сказали, хто від них точно попадає у Волиньраду

11. Оновлена Волиньрада: список

10. Назвали, хто потрапляє у Волиньраду від «Батьківщини»

9. Шпига: тисяча гривень ‒ не хабар

Начальник міліції Волині Петро Шпига став жертвою прихованої зйомки, коли сказав у розмові з журналістом, що тисяча гривень – не хабар. Пізніше він пояснив, що мав на увазі інше, однак було пізно, оскільки люди потрактували слова по своєму.

8. Передвиборчий Луцьк: хто на мера?

Ще одна порція аналітики з-під пера Антону Бугайчука про вибори мера Луцька.

7. Перші результати виборів: враження волинян у Facebook

У соцмережах люди не соромляться висловитися критичніше або й різкіше, ніж, приміром, робили це на камеру. Багато цікавих висновків.

6. Хто від «УКРОПу» проходить у Волиньраду. Уточнений список

Може все було б і добре, але наявність в списку екс-регіонала Олександра Курилюка вже назвали “плювком в обличчя Небесній сотні”. А присутність в раді “Нашого краю” демонструє, що наш виборець росте дуже повільно.

5. Оновлена Луцька міська рада: попередній список

4Покрова по-луцьки: переборщили з УКРОПом?

Святкування, які 14 жовтня влаштували на Волині партійці “Укропу”, викликали хвилю обурення. Багатьох здивувало, що в день, коли в місті вшановували загиблих Героїв, представники команди Палиці влаштували розваги з концертом.

3. Чим багаті, тим і раді: статки кандидатів у мери Луцька. ІНФОГРАФІКА

2. З’явилося відео смертельної аварії у Луцьку

Ще одна трагедія, яка шокувала наш регіон. На вулиці Авторемонтній в Луцьку дві жінки стали жертвами водія, який вирішив хильнути перед тим, як сісти за кермо. Шансів урятивуватися в них не було. Відео шокує.

1. У Луцьку – смертельна аварія

 

Підготував Анатолій КОТЛЮК