Володимир: провели призовників

Перших дванадцятеро юнаків, призваних на строкову службу урочисто відправляли до місць несення служби із Володимир-Волинського райвійськкомату.

Шестеро новоспечених солдатів – жителі міста, інші – із району, – пише Буг.

Як зазначив заступник військового комісара – начальник мобілізаційного відділення Роман Зарівняк, із моменту отримання військового квитка хлопців від військовослужбовців відділяє лише відсутність військової форми.

Важливим нововведенням у житті теперішніх солдатів строкової служби є те, що за кожним із них на момент перебування в Збройних силах України зберігається їхнє робоче місце. Це у разі, якщо працевлаштування офіційне. Окрім того, виплачуватиметься строковикам і середньомісячна заробітна плата.

Ще важливим моментом є те, що хлопці у зону АТО не потраплять. «Ваше завдання зараз – оволодівати необхідними навичками та знаннями у військовій справі, навчитися користуватися зброєю та технікою. Ви повинні стати справжніми чоловіками і лише тоді, у разі необхідності у бойовій обстановці захищати Україну», – зазначив Роман Зарівняк.

Окрім того, на обласному пункті збору призовників, в обласному військкоматі, хлопцям виплатять по дві середньомісячні заробітні плати одразу.

Представники влади міста та району вручили хлопцям на дорогу подарунки – гігієнічні набори – шампуні, зубні пасти, щітки, піну для гоління.

На урочистостях також нагородили нагрудними знаками «Учасник АТО» трьох демобілізованих, які несли службу на бойових рубежах. А нагрудний знак «За зразкову службу отримав» Ярослав Мазурук.