Луцьку журналістку запрошували на мітинг на захист Корбана. За добові

1

Луцька журналістка Ірина Мусій, яка підписується псевдо Аріна Крапка, пише, що їй запропонували стати учасником мітингу на захист Геннадія Корбана. Оплату пропонували в формі добових, – каже вона.

Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на її сторінці в Facebook.

Публікуємо повідомлення без змін та правок:

Я в шоці. Глобальному. Так трапилося, що до мене сьогодні подзвонили і спитали, чи я не хочу на мітинг поїхати. В столицю, На підтримку корбана. Я? На мітинг на підтримку корбана? ???Е, ребятки, ви поплутали мене з кимось…Жила тут зі мною одна дівчинка…і досі час від часу приїздить…імен не буду називати…Коли я їздила з подругами в Київ на майдан, то вона з братом не розуміли і питали нас, чого ми туди їдемо. А тепер обдзвонює всіх знайомих і каже, що на мітинг треба. Бо укроп і корбана утискають. А ти хоч, дівчинко, розумієш, куди ти вляпалася??? Я стрималася і ще спитала:

– А платити шось будуть? Бо я так не поїду, – питаю я.

– Ні. Будуть тільки добові!

Добові кажеш? Шось мені на Майдані ніхто добових не платив. Ще сама витрачала немало. Люди, що відбувається взагалі? А ти дівчинко, ні з ким мене не поплутала? На укроп працюєш з батьками у невеликому волинському містечку, то і працюй далі…Бо ж я неадекватна…Я ж за такі пропозиції і побити можу. І статтю накатати.. А як мінімум пост злості і агресії у фб.

Люди, ей, скажіть мені, може вам на Майдані все-таки платили? Може то я така дурна, що мерзла там, стояла, а потім на запалення нирок хворіла два місяці??

Блін, ніколи не розповідаю, де я була на Майдані, скільки і як це було..що я там бачила і т.д…Бо не вважаю це чимось особливими…Просто як хтось питає, то кажу, що була, бо цей мій обовязок. Але от щойно..цей дзвінок..Я в шоці. Глибокому. У мене на сьогодні все.Чекайте завтра на укропівський запланований мітинг з добовими для мітингуючих. Вуаля!