Луцьку журналістку запрошували на мітинг на захист Корбана. За добові

Луцька журналістка Ірина Мусій, яка підписується псевдо Аріна Крапка, пише, що їй запропонували стати учасником мітингу на захист Геннадія Корбана. Оплату пропонували в формі добових, – каже вона.

Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на її сторінці в Facebook.

Публікуємо повідомлення без змін та правок:

Я в шоці. Глобальному. Так трапилося, що до мене сьогодні подзвонили і спитали, чи я не хочу на мітинг поїхати. В столицю, На підтримку корбана. Я? На мітинг на підтримку корбана? ???Е, ребятки, ви поплутали мене з кимось…Жила тут зі мною одна дівчинка…і досі час від часу приїздить…імен не буду називати…Коли я їздила з подругами в Київ на майдан, то вона з братом не розуміли і питали нас, чого ми туди їдемо. А тепер обдзвонює всіх знайомих і каже, що на мітинг треба. Бо укроп і корбана утискають. А ти хоч, дівчинко, розумієш, куди ти вляпалася??? Я стрималася і ще спитала:

– А платити шось будуть? Бо я так не поїду, – питаю я.

– Ні. Будуть тільки добові!

Добові кажеш? Шось мені на Майдані ніхто добових не платив. Ще сама витрачала немало. Люди, що відбувається взагалі? А ти дівчинко, ні з ким мене не поплутала? На укроп працюєш з батьками у невеликому волинському містечку, то і працюй далі…Бо ж я неадекватна…Я ж за такі пропозиції і побити можу. І статтю накатати.. А як мінімум пост злості і агресії у фб.

Люди, ей, скажіть мені, може вам на Майдані все-таки платили? Може то я така дурна, що мерзла там, стояла, а потім на запалення нирок хворіла два місяці??

Блін, ніколи не розповідаю, де я була на Майдані, скільки і як це було..що я там бачила і т.д…Бо не вважаю це чимось особливими…Просто як хтось питає, то кажу, що була, бо цей мій обовязок. Але от щойно..цей дзвінок..Я в шоці. Глибокому. У мене на сьогодні все.Чекайте завтра на укропівський запланований мітинг з добовими для мітингуючих. Вуаля!