Ковель: наркоторговцю призначили понад 100 тисяч застави

Наркоторговця, якого затримали під час оперативної закупки, вирішили тримати під вартою. Проте призначили заставу ‒ 109 тисяч 600 гривень.

Про це повідомляє Kowel.com.ua.

Під час проведення міліцією оперативної закупки 41-річний ковельчанин продав підставній особі за 150 гривень «бупренорфін» (масою 0,0014 грамів).

Це відбулося у Ковелі на кладовищі, що по вулиці Незалежності, ще 2 жовтня нинішнього року в другій половині дня. Так званий «покупець» відразу ж видав наркотик правоохоронцям. За фактом слідчим відділенням Ковельського МВ УМВС було відкрито кримінальне провадження за ознаками статті 307 частини 2 КК України.

Міліція провела повторну оперативну закупку 22 жовтня близько 14 години, під час якої чоловік незаконно реалізував за 150 гривень порошкоподібну речовину знову ж таки особі, яка використовувалася як закупник. При затриманні у зловмисника було виявлено та вилучено паперовий згорток з наркотичним засобом «канабіс» та пакет прозорого кольору із залишками «бупренорфіну», який він зберігав при собі з метою збуту.

На допиті підозрюваний вину у скоєному кримінальному правопорушенні не визнав та покази давати відмовився. Раніше він був неодноразово судимий, востаннє – Любомльським районним судом за подібний злочин до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Причому звільнений 7 травня 2015 року на підставі постанови Казанковського районного суду Миколаївської області умовно достроково (невідбутий строк – 1 рік 1 місяць 27 днів). Однак, як бачимо, на шлях виправлення не став.

Наступного дня після затримання до слідчого надійшов рапорт від старшого оперуповноваженого Служби по боротьбі з незаконним обігом наркотиків про здійснення тиску та погроз на адресу особи, залученої для проведення оперативної закупівлі наркотичного засобу, з боку наркоманів, які спілкувались з підозрюваним.

Ухвалою суду до підозрюваного у продажі наркотиків застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на два місяці. Також визначено розмір застави в сумі 109 тисяч 600 гривень, в разі внесення якої його буде звільнено під варти.