Волинь: за перевищення повноважень судитимуть міліціонера

Прокуратура Волині скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо 22-річного інспектора патрульної служби Володимир-Волинського міського відділу міліції.

Правоохоронця обвинувачують у перевищенні службових повноважень, ‒ повідомляють у прес-службі прокуратури Волині.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у ніч з 8 на 9 серпня 2015 року цей сержант міліції заступив на службу з охорони громадського порядку у Володимирі-Волинському. Прибувши із напарником на виклик у молодіжно-культурний центр «Метелик», що на вулиці Князя Романа, правоохоронець, явно перевищуючи владу, «безпідставно, без попередження про намір застосовувати заходи фізичного впливу незаконно завдав ударів у голову двом 20-річним відвідувачам закладу, яких повважав винними у розбиванні дзеркала», ‒ йдеться в повідомленні.

Наразі працівника міліції відсторонили від посади. Міру покарання йому визначатиме суд.

Довідка

Санкцією ч. 2 ст. 365 за перевищення службових повноважень, яке супроводжувалося насильством або погрозою застосування насильства, застосуванням зброї чи спеціальних засобів або болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями, за відсутності ознак катування,передбачено покарання у виді позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.