У «Варті порядку» кажуть, що не поїхали в Дніпропетровськ

Представники громадського формування «Варта порядку» спростовують інформацію про те, що активісти організації нібито виїхали за межі області з метою ведення військових операцій в Дніпропетровську.

Про це йдеться в повідомленні, яке з’явилося на сторінці формування в Facebook.

Раніше в соцмережах з’явилася інформація, нібито бійці формування на бронемашинах поїхали в Дніпропетровськ, де відбувалися мітинги на підтримку лідерів партії «Укроп».

«Звертаємося до вас із проханням не піддаватись провокаціям та наклепам. Громадське формування «Варта порядку» міста Луцька є аполітичним формуванням, створеним з метою запобігання скоєнню правопорушень. Щоденно наші хлопці спільно з правоохоронцями патрулювали, патрулюють, і будуть патрулювати місто Луцьк. До слова, дана співпраця триває з 2001 року, тобто жодних приватних інтересів ГФ «Варта порядку» не захищає, та й, згідно статуту, межі компетенції формування поширюються лише на місто Луцьк. Отож, станом на сьогодні всі учасники формування перебувають із своїми сім’ями (окрім груп, які патрулюють місто), жодних вказівок на виїзди в іншу область не отримували й отримувати не будуть. Всі автомобілі, якими користується ГФ «Варта порядку», теж не покидали межі області. Ми не дозволимо дискредитувати роботу патріотів своєї країни», – йдеться в повідомленні.

Також зі сторінки у соцмережі до лучан звернувся керівник організації Олександр Тиводар. Він заявив, що голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик  звинував учасників формування у фальсифікації місцевих виборів.

“Всі намагання діючої влади, обласної держадміністрації, зокрема її очільника Володимира Гунчика очорнити в очах лучан “Варту порядку”, приречені на поразку, – прокоментував ситуацію керівник громадського формування Олександр Тиводар.

Так, він пригадав нараду, яку із силовиками проводив Гунчик в кінці цього тижня, там очільник ОДА без пояснень та деталізації заявив, мовляв, “Варта порядку” під час виборів нібито проводила фальсифікації.

“Варта порядку” стоїть на захисті демократичного волевиявлення громадян. Обманути лучан у діючої влади не вийде, люди не короткозорі і розуміють, хто кому що насаджує. Усвідомлюють, що наразі чиниться масовий адміністративний тиск”, – резюмував Тиводар.