У Старому місті Луцька кладуть бруківку

На вулиці Лютеранській, що в Старому місті Луцька, розпочали масштабний ремонт дорожнього покриття.

Передусім ремонтники узялися за відновлення покриття дороги від німецької кірхи до Будинку химер скульптора Миколи Голованя. Полотно мостять крупною бруківкою, яка зовні нагадує старовинні аналоги, ‒ пише Район.Луцьк.

Окрім цього, на вулиці Лютеранській відремонтують тротуари, які не облаштовувалися останні два десятиліття. Принаймні, дорожники вже розрили старі тротуари і завезли тротуарні плити.

Загалом ремонт триває на всій протяжності вулиці – від Лютеранської кірхи до берега Стиру. На об’єкті працює два десятки ремонтників. Є важка техніка і міні-вантажівки.

«Нарешті дочекалися ремонту, бо соромно було перед туристами, які ходять до будинку Миколи Голованя,– каже місцевий житель Валерій Ляшук. – Працюють ремонтники добре, без перекурів. Роботу не припиняють навіть в обідню пору».

Судячи з того, що зроблено за два дні ремонту, облаштування вулиці триватиме не надто довго. Адже лише за минулі вихідні тут вичистили, розрівняли і засипали гравієм близько п’ятдесяти метрів дорожнього полотна.