Рицко заплатить 3400 гривень за п’яний дебош

Майор Ігор Рицко заплатить штраф у розмірі 3400 гривень за керування автомобілем у нетверезому стані.

Про це пише ВолиньPost.

Нагадаємо, що у ніч з 15 на 16 серпня близько другої години ночі у центрі Луцька побилися водії. Один з них – майор Ігор Рицко, який був п’яний.

23 жовтня Луцький міськрайонний суд Волинської області розглянув матеріали справи про адміністративне правопорушення щодо Ігоря Рицка.

Як пояснив у суді Рицко, він дійсно тієї ночі пив пиво, але сам за кермо не сідав, а скористався послугою «Тверезий водій». Тож, переконує, керував його автомобілем таксист.

Рицко розповів, що неподалік нічного клубу на проспекті Волі рух їм перекрив «Лексус», з водієм якого у нього й виник конфлікт, що переріс у бійку. З цього приводу у Луцькому міськвідділі міліції є кримінальне провадження.

Слова Рицка підтвердив у судовому засіданні таксист, який, за твердженням останнього, і перебував за кермом його автомобіля. Окрім того він зауважив, що давно знайомий з Рицком, так як раніше був його підлеглим.

Таксист розповів, що коли виник конфлікт між Рицком та водієм «Лексуса», він вийшов із салону автомобіля та пішов у напрямку ЦУМу, де на стоянці, неподалік будівлі аптеки, стояв його транспортний засіб. Місце пригоди він залишив тому, що боявся отримати тілесні ушкодження.

Натомість інший допитаний у суді свідок, який був очевидцем події біля нічного клубу, запевнив, що Рицко був один і в салоні його авто нікого не було. Окрім того, згідно з протоколами допитів свідків у кримінальному провадженні, за кермом транспортного засобу був саме Ігор Рицко.

Заслухавши пояснення Рицка та покази його свідка-таксиста суд визнав їх неправдивими: «Таким неправдивим поясненням, правопорушник намагається уникнути відповідальності за вчинене ним правопорушення, а його знайомий намагається у цьому йому сприяти», – йдеться в постанові.

Тож, дослідивши матеріали справи, суд постановив притягнути Рицка до адміністративної відповідальності за частиною 1статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння), наклавши адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 3400 гривень.