Луцьк: «Народний контроль» подав у суд на міську виборчу комісію

Партія «Громадський рух «Народний контроль» звернулася до Волинського окружного адмінсуду із позовом щодо Луцької міської виборчої комісії.

У заяві політсили йдеться про скасування та повторний розгляд постанови Луцької міської виборчої комісії №59 від 27 жовтня 2015 року «Про розгляд скарги Луцької міської організації політичної партії «Громадський рух «Народний контроль», ‒ повідомляють в партії.

27 жовтня «Народний контроль» звернувся до Луцької міської виборчої комісії зі скаргою щодо порушення Закону «Про місцеві вибори». У скарзі йдеться про порушення дільничною виборчою комісією на ВД №071075 вимог ч.9 ст. 27 Закону України «Про місцеві вибори», а саме про недопуск спостерігачів та журналістів на засідання ДВК під час підрахунку голосів виборців 26 жовтня.

«Зважаючи на це, партія «Громадський рух «Народний контроль» просить визнати дії членів дільничної виборчої комісії на дільниці №071075 такими, що не відповідають вимогам законодавства, зобов’язати членів ДВК утриматися від вчинення цих дій в подальшому та поінформувати усі дільничні виборчі комісії Луцька про неприпустимість не допуску спостерігачів та журналістів на засідання виборчої комісії», ‒ повідомляють у політсилі.

Так, розгляд скарги відбудеться сьогодні, 2 листопада, о 16:00 у Волинському окружному адміністративному суді (м. Луцьк, вул. Словацького, 3).