Другий тур виборів у Луцьку: як це буде

У лучан залишився тиждень для того, щоб перевірити, чи є вони у списках виборців, щоб проголосувати під час другого туру виборів міського голови.

Про це повідомили у прес-службі міськради.

При виготовленні списків виборців для проведення повторного голосування будуть враховані зміни у персональних даних виборців, подані у відомостях періодичного поновлення станом на 3 листопада.

Передача іменних запрошень дільничним виборчим комісіям відбудеться 9 листопада, передача списків виборців — 12 листопада.

Якщо зміни в персональних даних виборця відбудуться у період з 4 до 9 листопада, для того, щоб проголосувати, виборцю необхідно звернутись у відділ ведення Держаного реєстру виборців до 9 листопада включно для внесення таких змін.

Звернутись до суду із адміністративним позовом про уточнення списку виборців можна до 12 листопада включно.

“Оскільки списки виборців виготовляються на основі даних Державного реєстру виборців, закликаємо вас перевірити своє включення та правильність внесення персональних даних вже зараз. Для цього необхідно особисто звернутись з паспортом у відділ ведення Державного реєстру виборців або скористатися електронним ресурсом  “Особистий кабінет виборця” на сайті Центральної виборчої комісії, а також за посиланням через банер “Виборець повинен знати” на сайті Луцької міської ради”, – кажуть в міськраді.

“Якщо 25 жовтня Ви виявили неточності щодо себе або інших осіб, або не знайшли себе (інших осіб) у списку виборців, не зволікайте із зверненням до відділу ведення Державного реєстру виборців!” – закликають лучан.

Відділ ведення Державного реєстру виборців знаходиться за адресою: м.Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 19, кабінети 109, 103. Відділ працюватиме у робочі дні — з 8.00 до 17.15, у вихідні — з 9.00 до 18.00 (перерва з 13.00 до 14.00).

Довідки за телефонами : 777 917, 777 953.

Нагадаємо, другий тур відбудеться 15 листопада.