У «Солідарності» прокоментували затримання Корбана

Затримання Геннадія Корбана – лідера партії “Укроп”, кандидата в мери Києва та найближчого соратника олігарха Ігоря Коломойського – ні до політики, ні до політиків жодного стосунку не має і не пов’язано з виборами.

Про це заявив перший заступник голови фракції “Блок Петра Порошенка” у ВР Ігор Кононенко, коментуючи затримання Корбана, – повідомляє прес-служба БПП.

Він зазначив,  що правоохоронці мають провести розслідування у справі голови партії “УКРОП” й оголосити результати суспільству.

“У нас чомусь завжди, коли у правоохоронних органів є претензії до політиків щодо суто статей карного кодексу, які не стосуються ні політики, ні політичної діяльності, зразу йдуть звинувачення, що це переслідування за політичну діяльність”, – додав Кононенко.

Він також висловив думку, що правоохоронні органи мають “займатися своїми справами незалежно від виборів або часу: після або до виборів”.

“На це їх наймала громада. І тим паче, що виклики в суспільстві зараз такі, що суспільство хоче бачити і боротьбу з корупцією, суспільство хоче бачити і роззброєння нелегальних бандформувань. Суспільство хоче бачити безпеку на вулицях”, – зауважив Кононенко.

Також нардеп додав, що “тут ми повинні дати можливість правоохоронним органам провести згідно із законодавством розслідування і тоді суспільству оголосити результати”.

Як відомо, 31 жовтня кандидат у мери Києва, член партії “Укроп” і найближчий соратник олігарха Ігоря Коломойського Геннадій Корбан був затриманий СБУ.

В ГПУ повідомили, що 31 жовтня проводять спільну з СБУ широкомасштабну спецоперацію із затримання членів організованого злочинного угрупування.

Основні статті кримінального кодексу України, за якими спецоперація – 255, 191 (розкрадання майна) та 349 (пов’язана з викраденням людей), ГПУ вивчає причетність Корбана до керівництва організованою злочинною організацією.

Адвокат Корбана Олексій Шевчук заявив, що затриманому Корбану висунуто підозру відповідно до ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна),  ч.1. ст.289 (незаконне заволодіння транспортним засобом),  ст.255 (створення організованої злочинної організації) КК України.

За його словами, підозра містить комплекс статей, які не взаємопов’язані одна з одною и прописана таким чином, щоб обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.