Оновлена Волиньрада: список

VODA

Згідно з попередніми даним Волинської обласної ТВК, в обласну раду заходить 7 партій: УКРОП (21,91%), БПП «Солідарність» (17,8%), «Батьківщина» (15,96%), «Свобода» (8,71%), Радикальна партія Ляшка (8,26%), «Самопоміч» (6,51%) та «Наш Край» (5,17%).

Кандидати від цих партій рангуються відповідно до результату партії, яку вона отримала на окрузі, закріпленим за відповідних кандидатом, ‒ пишуть Хроніки Любарта.

Відтак, депутатами Волинської обласної ради стануть:

УКРОП

Прізвище, ім’я, по батькові

% за партію

№ округу

Територія
1 Палиця Ігор Петрович

 перший кандидат

2 Зінчук Олександр Григорович

38,87

60

 м. Луцьк
3 Савчук Петро Петрович

38,48

51

 м. Луцьк
4 Ліпич Любов Григорівна

38,21

49

 м. Луцьк
5 Рубльов Вячеслав Володимирович

37,77

53

 м. Луцьк
6 Хвищун Надія Віталіївна

37,03

56

 м. Луцьк
7 Павлович Григорій Григорович

36,89

55

 м. Луцьк
8 Констанкевич Ірина Мирославівна

36,11

50

 м. Луцьк
9 Радчук Віктор Миколайович

34,93

52

 м. Луцьк
10 Курилюк Олександр Іванович

34,36

59

 м. Луцьк
11 Кварцяний Віталій Володимирович

34,26

58

 м. Луцьк
12 Леонтьєв Сергій Павлович

34,16

57

 м. Луцьк
13 Вахович Ірина Михайлівна

33,36

54

 м. Луцьк
14 Киричик Іван Миронович

31,11

31

 Маневицький р-н
15 Бущук Микола Васильович

29,36

24

 Любешівський р-н
16 Омельчук Олександр Володимирович

28,05

15

 Ківерцівський р-н
17  Філюк Анатолій Миколайович

23,95

11

 Камінь-Каширський р-н

 

Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Прізвище, ім’я, по батькові

% за партію

№ округу

Територія
1 Гунчик Володимир Петрович

перший кандидат

2 Бондар Володимир Налькович

49,2

32

 Ратнівський р-н
3 Діброва Валерій Григорович

40,09

1

 Володимир-Волинський р-н
4 Козак Віктор Теодосійович

38,43

16

 Ковельський р-н
5 Гупало Юрій Володимирович

37,33

28

 Любомльський р-н
6 Дунайчук Валерій Савович

31,8

9

 Камінь-Каширський р-н
7 Кух Олег Іванович

31,35

25

 Любешівський р-н
8 Чернецький Валентин Антонович

28,69

34

 Ратнівський р-н
9 Бегаль Олег Петрович

28,31

29

 Маневицький р-н
10 Заремба Віталій Миколайович

27,4

21

 Луцький р-н
11 Стефанович Леонід Степанович

23,54

11

 Камінь-Каширський р-н
12 Бегаль Михайло Григорович

23,16

33

 Ратнівський р-н
13 Дейна Володимир Юрійович

22,13

13

 Ківерцівський р-н

 

Батьківщина

Прізвище, ім’я, по батькові

% за партію

№ округу

Територія
1 Карпюк Роман Петрович

  перший кандидат

2 Бусько Анатолій Федорович

36,8

8

 Камінь-Каширський р-н
3 Турак Андрій Антонович

33,38

4

 Горохівський р-н
4 Лех Ігор Богданович

32,47

13

 Ківерцівський р-н
5 Касарда Валентина Іванівна

30,87

14

 Ківерцівський р-н
6 Курстак Валерій Люцлянович

26,84

64

 м. Нововолинськ
7 Лісова Алла Степанівна

22,86

61

 м. Нововолинськ
8 Яренчук Володимир Арсентійович

22,85

41

 Турійський р-н
9 Кіндер Олег Олексійович*

22,38

47

 м. Ковель
10 Віннічук Сергій Миколайович**

21,96

42

 Шацький р-н
11 Слабенко Сергій Іванович

21,67

48

 м. Ковель
12 Йовик Галина Володимирівна

21,5

17

 Ковельський р-н

*Олег Кіндер також обраний міським головою Ковеля, тому в раду, очевидно, зайде наступний кандидат – Кирда Людмила Федорівна, яка набрала 20,93% в окрузі №29 (Маневицький р-н).

**Сергій Віннічук також обраний Шацьким селищним головою, тому, ймовірно, зайде наступний кандидат – Столяр Василь Андрійович, який набрав 20,6% голосів в окрузі №35 (Рожищенський р-н).

Свобода

Прізвище, ім’я, по батькові

% за партію

№ округу

Територія

1

Вітів Анатолій Миколайович

перший кандидат

2

Бадзюнь Андрій Анатолійович

19,47

7

 Іваничівський р-н

3

Цейко Юрій Феодосійович

18,58

22

 Луцький р-н

4

Духницький Сергій Анатолійович

15,28

26

 Любомлський р-н

5

Бик Олександр Васильович

14,7

6

 Іваничівський р-н

6

Пирожик Олександр Веніамінович

13,04

55

 м.Луцьк

7

Поліщук Юрій Петрович

13,01

17

 Ковельський р-н

 

Радикальна партія Олега Ляшка

Прізвище, ім’я, по батькові

% за партію

№ округу

Територія

1

Кучер Володимир Григорович

перший кандидат

2

Богдан Вячеслав Петрович

33,59

27

Любомльський р-н

3

Буліга Микола Миколайович

24,41

18

Ковельський р-н

4

Котюк Сергій Сергійович

17,55

36

Рожищенський р-н

5

Грицюк Анатолій Петрович

16,46

15

Ківерцівський р-н

6

Ройко Юрій Петрович

13,04

14

Ківерцівський р-н

 

Самопоміч

Прізвище, ім’я, по батькові

% за партію

№ округу

Територія

1

Імберовський Михайло Юрійович

перший кандидат

2

Зінкевич Костянтин Миколайович

22,21

43

м.Володимир-Волинський

3

Панасюк Олексій Вікторович

15,9

44

м.Володимир-Волинський

4

Кметь Володимир Богданович

15

63

м.Нововолинськ

5

Бабійчук Борис Федорович

14,93

62

м.Нововолинськ

 

Наш край

Прізвище, ім’я, по батькові

% за партію

№ округу

Територія

1

Кравчук Святослав Євгенович

перший кандидат

2

Микитюк Роман Володимирович

53,3

40

Турійський р-н

3

Скопюк Михайло Якович

24,32

19

Локанчинський р-н

4

Дибель Володимир Юрійович

16,82

26

Любомльський р-н