Луцьк: силовики просять не продавати голоси у 2 турі

Керівники силових відомств на Волині записали відеозвернення до лучан із проханням не продавати голоси у другому турі виборів мера.

Про це повідомляє волинська міліція.

Відеозверення перед другим туром виборів записали начальник УМВС України в області Петро Шпига, прокурор Волинської області Дмитро Чепіжак та начальник УСБУ в області Юрій Фелонюк.

Очільники силових відомств наголосили, що усі вчинені на виборах в області правопорушення отримають жорстку реакцію правоохоронних органів.

Станом на сьогодні до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про 7 пов’язаних з виборчим процесом правопорушень, які мають ознаки кримінальних.

Правоохоронними органами області розпочато кримінальні провадження – про незаконне використання виборчого бюлетеня, підписання протоколу про підрахунок голосів на виборчій дільниці до його заповнення, приховування виборчого бюлетеня та перешкоджання реалізації громадянином права бути обраним під час виборів до місцевих рад.

Попереду – другий тур виборів. Відтак керівники правоохоронних органів Волині наголосили на необхідності дотримуватися під час голосування вимог закону, не піддаватися на підкуп та не вчиняти протиправних дій.