Ковель: адвентист судиться зі своїми одновірцями через побиття

У Ковелі прихожани церкви «Адвентисти сьомого дня» побили свого одновірця через розбіжності у релігійних поглядах.

Про це інформує Kowel.com.ua.

Так, потерпілий протягом останніх десяти років був членом релігійної громади «Адвентисти сьомого дня».

«Коли він почав висловлювати інші постулати, ніж сповідує дана церква, його звідти виключили, не допускали на зібрання, із застосуванням фізичної сили виганяли з території молитовного будинку, що знаходиться у Ковелі по вулиці Некрасова», – йдеться у повідомленні.

Чоловік звернувся до ковельських правоохоронців. Міліція відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 126 Кримінального Кодексу України (побої), яке через деякий час закрила «у зв’язку з відсутністю події та складу кримінального правопорушення».

 Незадоволений таким рішенням заявник оскаржив постанову в суді, наголошуючи, що слідчі не допитали трьох безпосередніх очевидців тих подій – теж адвентистів, на яких він вказував. Також постраждалий поскаржився на те, що обставини про вчинення насильницьких дій відносно нього саме через його релігійні переконання, а це вже – стаття 161 Кримінального кодексу, проігнорували.

Однак, під час судового розгляду виявилося, що слідчий дала доручення допитати в тому числі й цих свідків, але вони відмовилися свідчити.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Олена Восковська задовольнила скаргу, постанову – скасувала. Наразі розслідування триває.