Яручик прокоментував скандальні слова

Депутат Луцької міської ради Микола Яручик каже, що деякі ЗМІ  неправильно трактували його висловлювання.

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

Нещодавно у ЗМІ з’явилася інформація, буцімто депутат Луцької міської ради Микола Яручик назвав людей, які не голосували за нього і чинного міського голову Миколу Романюка, «алкоголіками і наркоманами»

«Це абсолютно не так. Деякі засоби масової інформації подають інформацію однобоко. З чим це пов’язано, я не розумію, оскільки в нас усі за чесну, чисту і відверту боротьбу у виборчому процесі», – зауважив Микола Яручик.

Водночас депутат заявив, що не відмовляється від своїх слів. «Я не заперечую те, що сказав на сесії. А на сесії я сказав таке: я маю справу з тверезомислячими людьми, і це є мій електорат. Ніколи моїм електоратом не будуть ні алкоголіки, ні наркомани. Тому я від своїх слів не відмовляюся і висловлюю свою позицію чітко», – наголосив він.

«За п’ять років каденції я не зробив жодної справи з якимись негідними людьми – алкоголіками чи наркоманами. Та це навіть смішно звучить. Я завжди працював і з людьми, котрі мене підтримували, і з тими, котрі мене не підтримували. Але всі вони хотіли змінити район. Кому щось не подобалося – критикували мене, але з сумнівними особами я діла ніколи не мав. Це не мій електорат», – підкреслив депутат.

Обранець громади подивований і тим, що журналісти зачепили й міського голову Миколу Романюка. «До чого там приплели Романюка – це мені не відомо. Це лишиться на їхній совісті», – вважає він. «Чисто з людської сторони дуже не гарно перекручувати інформацію, оскільки мої виборці прекрасно мене знають і знають Миколу Ярославовича. То для чого взагалі писати такий бруд? Люди самі дадуть оцінку і мені, і міському голові», – обурений Яручик.