У Луцькому парку облаштують доріжку

 

В парку 900-річчя Луцька облаштують легкоатлетичну доріжку протяжністю один кілометр. Тут організовуватимуть легкоатлетичні змагання.

Про це інформує прес-служба Луцької міської ради.

Маршрут розробляла спеціальна комісія.  Він простягнеться уздовж діючих стежок та очищеного русла Сапалаївки.

Працівники комунального підприємства “Парки та сквери м.Луцька” вже розпочали підготовчі роботи – косіння трави, підрізку дерев та чагарників, очищення від опалого сухого листя майбутньої дистанції. З метою уникнення травмування під час занять, працівники комунального підприємства “Луцькводоканал” здійснюють ремонтно-технічний огляд каналізаційних та стічних колодязів, які розміщені уздовж дистанції.

Приватне підприємство “Спортелітбуд”, проводить комплекс робіт з планування поверхні легкоатлетичної стежини. Після завершення робіт, облаштована траса буде затверджена на постійній основі для проведення офіційних змагань різних рівнів, а також слугуватиме для використання жителями нашого міста.

Перші старти на новій легкоатлетичній “стежині здоров’я” відбудуться 2-3 листопада цього року.  А 12-14 листопада у місті Луцьку на цій же дистанції відбудеться чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків за участю найсильніших спортсменів України.