Луцька ТВК: «фініш» близько

У Луцькій міській виборчій комісії вже розглянули усі скарги, двічі звірили результати, провели перерахунок голосів на «проблемних» дільницях, тож вже сьогодні протоколи з результатами голосування за депутатів обласної ради сподіваються відвезти в ОВК.

Про це повідомляє Волинь.Post.
Як розповіла секретар комісії Інна Ніколайчук, наразі штаби звіряють дані по своїх протоколах, вони вже це робили двічі. Коли звірять всі цифри, тоді підсумкові протоколи повезуть в обласну раду, яка й оголосить офіційні результати з виборів депутатів до обласної ради.

Планують встигнути завезти ці протоколи сьогодні, адже завтра мають опрацювати й оголосити результати з виборів на Луцького міського голову, а до середи опрацювати результати з виборів депутатів до Луцької міської ради.

Заступник голови Волинської ОВК Микола Євтушин, своєю чергою зазначив, що наразі лишилося лише три ТВК, які не здали результатів.

«По Локачах на виправлення відправлено. Володимир-Волинський – уточнення, десь не зійшовся протокол. І Луцьк ще не дав результатів», – зазначив Микола Євтушин.