Луцька комісія всю ніч рахувала бюлетені

Станом на 00:20 тривав перерахунок бюлетенів з виборів до Луцької міської ради, які були привезені до міської комісії з ДВК № 071090.

Нагадаємо, що підставою для перерахунку бюлетенів слугувала заява кандидата у депутати Романа Романюка, ‒ пише Район.Луцьк.

У ній йдеться про те, що у протоколі з дільниці №071090 є невідповідність у цифрах. Також на цій дільниці, за його словами, було виявлено один зайвий бюлетень: тобто фінальна кількість бюлетенів під час підрахунку голосів виборців більша, ніж кількість виборців, які взяли участь у голосуванні на цій дільниці у день виборів 25 жовтня.

Під час перерахунку голосів міська виборча комісія таки виявила невідповідність: знайшла один бюлетень, від якого не відірвали контрольний талон, також на талоні немає підпису виборця. Цей бюлетень згідно із законом потрібно було віднести до недійсних.

Наразі триває процес повторного підрахунку.

Зауважимо, що процес перерахунку голосів на ДВК №071072, який тривав більше 10-ти годин, завершився. На даний момент, членам Луцької міської виборчої комісії залишилось перерахувати лише бюлетені з ДВК №071090.