Вибори в Луцьку: остаточному підрахунку заважає зайвий бюлетень

У Луцькій міській виборчій комісії понад три години триває перерахунок голосів на дільниці №071072. Під час перерахунку у ТВК з’ясувалося, що члени комісії знайшли у кабінці «додатковий» бюлетень, до якого немає контрольного талону.

Робота комісії з підрахунку триває третю добу.

Також у конверті з недійсними бюлетенями виявили бюлетень без ознак пошкодження, тож ТВК проголосувала за визнання бюлетеня дійсним. Перерахунок голосів розпочали 28 жовтня близько 9:30, і процес триває ось уже три години.

Нагадаємо, причиною перерахунку стала скарга кандидата у депутати від «Громадського руку «Народний контроль» – представники дільниці привезли до ТВК протоколи у незапакованому пакеті.

1117 виборців отримали бюлетень для голосування в приміщенні дільниці, ще 13 отримали їх за місцем перебування, тож загальна кількість – 1130 осіб, невикористаних 1077, і ще один знайшли в кабінці без корінця. У протоколі вказано 1078 бюлетенів.

Отож, у процесі перерахунку стало відомо, що на дільниці в одній з кабінок знайшли незаповнений бюлетень, проте без контрольного корінця. Самого ж корінця до цього бюлетеня немає, але перерахунок і досі триває.

Також серед недійсних знайшли один бюлетень без порушень – у ТВК проголосували, щоб визнати цей бюлетень дійсним та зарахувати цей голос за «Самопоміч».

Окрім цього, один бюлетень за “Народний контроль” знайшли серед голосів за “Укроп”, а один з голосів, який раніше зарахували “Партії зелених”, анулювали, оскільки у бюлетені було проголосовано двічі: за “зелених” та “Солідарність”.

Станом на 12:49 підрахунок триває. На засідання ТВК завітали спостерігачі місії ОБСЄ.