На Волині суд із другої спроби запроторив розбійника за ґрати

Чоловік, який разом зі спільниками скоїв розбійний напад на оператора автозаправки, таки опиниться у в’язниці.

Про це повідомили в прокуратурі.

Прокуратура оскаржила вирок Луцького міськрайонного суду, яким одному з учасників розбійного нападу на оператора автозаправної станції ПП “Торгівельна компанія Укр-Петроль”, що у селі Великий Омеляник Луцького району, було призначене покарання у виді 5 років позбавлення волі із встановленням 3-річного іспитового строку.

Ще 22 лютого цей 28-річний мешканець села Вербаїв Луцького району разом із двома спільниками – 35-річним та 31-річним мешканцями обласного центру, завдавши кількох ударів у голову працівнику заправки, проникли у приміщення станції та заволоділи грошовими коштами в сумі майже 1900 гривень й картками поповнення операторів мобільного зв’язку на суму понад 1600 гривень.

Суд першої інстанції призначив двом нападникам покарання у виді 8 років 6 місяців та 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Третьому ж, попри те, що він, як і інші двоє, вчинив особливо тяжкий злочин, до того ж першим почав бити оператора станції, обрав покарання зі встановленням іспитового строку.

Прокурори, оскаржуючи вирок суду першої інстанції, наполягали, що таке покарання не відповідає характеру та ступеню тяжкості вчиненого злочину й особі обвинуваченого.

Погодившись із доводами прокуратури, апеляційний суд Волинської області призначив зловмиснику, який щиро розкаявся у скоєному та сприяв органам досудового розслідування у розкритті злочину, покарання у виді 4 років позбавлення волі із конфіскацією майна.