Луцькі депутати таки підтримали «панські» вітання

Депутати Луцької міської ради підтримали проект рішення щодо запровадження обов’язкового використання звертання «пан/пані/панове» для працівників міськради, депутатів, членів виконкому та інших службовців.

Рішення прийняли під час сесії у середу, 28 жовтня.

Автор проекту Аскольд Пекарський пропонував:

  1. Для всіх працівників виконавчих органів міської ради, депутатів міської ради, членів виконавчого комітету, керівників окремих комунальних підприємств, установ та організацій міста запровадити правило в службових та офіційних зверненнях під час звертання до окремої людини, групи, делегацій перед прізвищем або іменем (також в загальних зверненнях) застосовувати ввічливі слова пан, пані, панове.
  2. Управлінню освіти організувати у всіх закладах освіти проведення уроку з мовної етики з історії походження звертання пан та пані та доцільності його використання в повсякденному житті.
  3. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій міста долучитись до цього почину. 4. Запровадити День ввічливості 1 вересня. Та в цей день рекомендувати всім лучанам в звертанні між собою на роботі і в побуті добавляти ввічливі приставки на кшталт шановний(на), вельмишановний(на) та інші.

Його підтримав депутат Сергій Сівак, бо таке звернення, мовляв, долає комплекс меншовартості, а також є традиційним для Волині.

У підсумку проект підтримали 28 депутатів.