Луцьк: влаштували рейд на продавців алкоголю і цигарок дітям

На Волині працівники кримінальної міліції у справах дітей проводять профілактику щодо продажу алкоголю неповнолітнім. У результаті проведення рейду міліціонери склали адміністративні протоколи.

Про це повідомили у волинській міліції.

Працівники кримінальної служби у справах дітей Луцького райвідділу міліції спільно із працівниками відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів головного управління ДФС у Волинській області провели рейд щодо продажу алкоголю неповнолітнім.

Окрім виявлення порушень правоохоронці проводили профілактичні бесіди із працівниками торговельних закладів щодо заборони продажу алкоголю неповнолітнім, а також вкотре нагадали про відповідальність за такі дії. Продавцям роздали стікери із написами: «Продають алкоголь неповнолітнім? Телефонуй!», «Повнолітній? Доведи!» із зазначеними телефонами гарячої лінії. Також профілактичні бесіди провели з неповнолітніми.

В результаті патрулювання правоохоронці склали адміністративні протоколи за частиною 2 статті 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами Кодексу України про адміністративні правопорушення.