Волинські волонтери вже рік «гріють» душі бійців

Реабілітаційному проекту «Зігрій душу», в рамках якого демобілізованим військовим надають психологічну реабілітацію, виповнився рік.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала його координатор Анна Лисакова.

«Коли 2014-й рік завітав до нас із війною, ми не були розгублені, ні. Хоч спочатку не знали, куди саме зробити перший крок. Було лиш болісне бажання щось робити, відкинувши страх. У цьому болю і народився наш Центр – Ковельський центр допомоги 51-ій, нині 14-ій ОМБР», – згадує волонтерка.

Лисакова розповіла про бійця, який звернувся до волонтерів у жовтні минулого року з проханням допомогти психологічно.

Ковельчанка подякувала волонтерам Ковельського центру допомоги військовим, які допомогли їй втілити реабілітаційний проект у життя. Зокрема, це Ірина Панасюк, Катерина Силюк, Анна Фалюш, Анна Півень, Анна Коршунова, Людмила Савина, Сергій Приходько та Наталя Боярина.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ПРОЕКТ «ЗІГРІЙ ДУШУ»

За словами координатора ініціативи «Зігрій душу», проект – це спільна робота усіх причетних до нього активістів, мовляв, якби свого часу вони не долучилися до допомоги, то не було б результату, «який ми маємо на даний час».

Наразі волонтери організували уже 14 заїздів бійців та допомогли 272 військовослужбовцям

«Найголовніше, що список бійців на наступні реабілітації не закінчується. Хочу сказати велике дякую Наталі Соколовій за віру та довіру, підтримку. Подяка Антонію Мельнику за поштовх та реалізацію ідеї. Антонію, Ви самий оптимістичний психолог. Буду дякувати всім, хто за цей рік приймав участь словом ділом та фінансовою підтримкою: БФ «Патріоти Волині», Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк», ГО «Покутські Ініціативи», «Луцькекспрес», Об’єднання українських жінок в Бельгії, санаторій «Пролісок» та «Червона калина», «Лісова пісня», пансіонатам «Шешори», «Гостинний двір», «Гарт», «Фенікс», екокурорт «Ізки» та «Творча Криївка», волонтерський рух «Ізраїльські друзі України». Моїм любим друзям та знайомим – за роботу, співпрацю та розуміння – Лєні Батинській, Лєні Тарасюк, Галині Ключковській, Кравченку Олександру, Олені Звєрєвій, Тетяні Мялковській, Сергію Кузю, Ярославу Гнатюку,Вірі Скопюк, Надії, Оксані, Андрію Сеничакам, Ані Яворській,Наталі Кропиві, Jane Lo, Ніколя, Віталіні Масловій, Славії Петровській, Ренаті Дворнік,Сергію Никоровичу, Ользі Єлісєєвій, Ірині Констанкевич, Оресту Маховському, отцю Мирославу з Коломиї, Ользі Гапон, Тетяні Ціхоцькій, отцю Августину. Дякую всім кого не згадала, Ви у мене в серці. Можливо хтось на мене ображається, будь ласка пробачте, але ми повинні йти далі та допомагати бійцям. Я Вас всіх дуже люблю та поважаю!!!» – написала Анна Лисакова.